Tan Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu - Tekirdağ bayan öğrenci Tekridağ Namık Kemal Üniversitesine Yürüme Mesafesinde 2 kişilik odalar tek kişilik oadalar yemekhane vip oda sınırsız internet sınırsız çay migros yanı 8 çeşit kahvaltı 4 çeşit akşam yemeği güvenlik sistemi parmak okuma okula yakın kafeterya spor salonu çamaşır ve ütü odası etüt masası ortopedik yatakları evinizi aratmayacak konfor asansör lcd tv kişiye özel gardolap ve çalışma masası ve sandalyesi

Hakkımızda

     Tan Kız Öğrenci Yurdu 20 yıldan beri trakyada çeşitli sektörlerde hizmet veren Tan Şirketler Grubu tarafından kurulmuştur. Tekirdağ Tan Kız Öğrenci Yurdumuz bir aile şirketi olup hiçbir cemaat ve cemiyet ile ilgisi ve alakası yoktur.
 

     Tan Kız Öğrenci Yurdumuz yeni binamız olup deprem yönetmeliğine uygun, asansörlü, ücretsiz spor salonu, sınırsız internet kullanımı, çamaşır - ütü odası, sınırsız çay, sabah 8 çeşit ve akşam 4 çeşit aile ortamınızı aratmayacak yemekleriyle sizlere hizmet vermekteyiz.
 

     Kız öğrencilerimizin giriş çıkışlarında kamera ve parmak okuyucu sistemleri ve de  özel güvenlik ile 7 gün 24 saat gözetim altındadır.
 

     Odalarımız Vip, tek kişilik ve çift kişilik olarak düzenlenmiştir. Namık Kemal Üniversitesine 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
 

     İhtiyacın olan herşeye yurttan çıkamadan ulaşabileceğin tek yer.

Bütün Hakları Saklıdır. © 2015-